PRO-ELEKTRO Opole

POMIARY - PRZEGLĄDY - INSTALACJE

O FIRMIE

Firma PRO-ELEKTRO z siedzibą w Opolu specjalizuje się w wykonywaniu kompleksowych pomiarów i przeglądów instalacji elektrycznych w budynkach mieszkalnych oraz użyteczności publicznej. Nasza oferta obejmuje również usługi sprawowania nadzoru inwestorskiego oraz wykonywania instalacji elektrycznych. Wszelkie szczegóły dotyczące zakresu naszej działalności znajdą Państwo w zakładce OFERTA

Działając na rynku nieprzerwanie od 2013 r. stale poszerzamy grono naszych zadowolonych Klientów. Mimo, że jesteśmy młodą firmą możemy pochwalić się współpracą z kilkudziesięcioma instytucjami publicznymi, jednostkami prywatnymi oraz inwestorami indywidualnymi.
Posiadamy bogaty zasób referencji, które jesteśmy w stanie przedstawić na Państwa życzenie.

Dzięki tak dużemu zaufaniu swoją działalność, oprócz województwa opolskiego, rozszerzyliśmy także na teren województwa śląskiego i dolnośląskiego.

Pracujemy tylko na profesjonalnych i sprawdzonych urządzeniach pomiarowych. Każde z wykonywanych przez nas zleceń zostało wykonane terminowo z zachowaniem najwyższych standardów jakości.

Jesteśmy przekonani, że wybierając naszą firmę będą Państwo w pełni zadowoleni z dokonanego wyboru. Każde zlecenie traktowanie jest przez nas indywidualnie. Gwarantujemy bezpłatną wycenę oraz fachowe doradztwo w zakresie oferowanych przez nas usług elektrycznych.

Przewiń na górę